e-mail: kontakt@zbijskladke.pl
tel (22) 225 55 85
Zaloguj się
Menu główne

DLA FIRM

OC zawodowe i działalności gospodarczej

Ubezpieczenie chroni przed szkodami wynikającymi z prowadzonej działalności gospodarczej. Może obejmować również odpowiedzialność cywilną za podwykonawców. Dodatkowo możesz sam modyfikować i dopasowywać zakres ochrony do swoich potrzeb i rodzaju wykonywanej działalności.

więcej

OC przewoźnika drogowego

Przedmiotem tego ubezpieczenia są szkody powstałe w towarach przyjętych do przewozu oraz odpowiedzialność cywilna, wynikająca z zarobkowej działalności w charakterze przewoźnika drogowego.

więcej

Majątek Przedsiębiorstwa

Ubezpieczenia majątków przedsiębiorstw to bardzo rozbudowane możliwości ubezpieczenia prawie wszystkiego co znajduje się w posiadaniu Twojego przedsiębiorstwa. Ubezpieczenie to jest podstawowym ubezpieczeniem jakie powinien posiadać każdy podmiot gospodarczy. Przedmiotem ubezpieczenia są dobra materialne, prawa oraz zobowiązania majątkowe danego przedsiębiorstwa.

więcej

Floty samochodowe

Posiadając wiele pojazdów nie musisz ubezpieczać ich osobno, możesz skorzystać z możliwości ubezpieczenia floty samochodowej w ramach swojej firmy. Dzięki temu w ciągu roku nie musisz już zajmować się podpisywaniem i przedłużaniem kolejnych umów, im więcej pojazdów ubezpieczasz tym mniejszą składkę ubezpieczeniową możesz zapłacić sumarycznie.

więcej

Ubezpieczenia Grupowe

Dobrze jest zadbać o bezpieczeństwo swoich pracowników a co za tym idzie także i swoje. Zadowolony pracownik to dobry pracownik, a Ty dodatkowo zyskujesz na posiadaniu ubezpieczenia grupowego swoich pracowników.

więcej

FacebookG+TwitterRSS