e-mail: kontakt@zbijskladke.pl
tel (22) 225 55 85
Zaloguj się
Menu główne

Majątek Przedsiębiorstwa

Ubezpieczenie majątku przedsiębiorstwa jest podstawowym ubezpieczeniem jakie powinien posiadać każdy podmiot gospodarczy. Przedmiotem ubezpieczenia są dobra materialne, prawa oraz zobowiązania majątkowe danego przedsiębiorstwa.

Jeśli jesteś przedsiębiorcą i myślisz strategicznie, wiesz jakie znaczenie dla przyszłości Twojej firmy mają podejmowane decyzje oraz bezpieczeństwo firmy. Ubezpieczając majątek firmowy możesz kompleksowo zadbać o bezpieczeństwo Twojego przedsiębiorstwa i chronić go przed zagrożeniami, takimi jak pożar, zalanie, kradzież, wandalizm czy wiele innych.

Dodatkowo ubezpieczyciel może odpowiadać za straty, powstałe w wyniku akcji ratowniczej, gaśniczej, wyburzania, odgruzowania, zanieczyszczenia lub skażenia po wystąpieniu szkody, a także koszty poszukiwania przyczyn szkody. Możesz objąć ochroną wyposażenie, które planujesz zakupić w okresie ubezpieczenia, rozszerzyć ubezpieczenie o ochronę przed atakami terrorystycznymi, odpowiedzialnością za szkody w środkach obrotowych powstałych w wyniku podwyższenia się temperatury przechowywania w urządzeniach chłodniczych oraz wiele innych.

Ubezpieczenia majątków przedsiębiorstw to bardzo rozbudowane możliwości ubezpieczenia prawie wszystkiego co znajduje się w posiadaniu Twojego przedsiębiorstwa. Zakres ochrony i sumy ubezpieczenia zawsze ustalane są indywidualnie i dopasowywane do Twoich potrzeb i oczekiwań.

FacebookG+TwitterRSS