e-mail: kontakt@zbijskladke.pl
tel (22) 225 55 85
Zaloguj się
Menu główne

DOM I MIESZKANIE

Ubezpieczenia mieszkania

Ubezpieczenie mieszkania dedykowane jest osobom, które chcą chronić swoje mieszkanie i majątek w nim się znajdujący przed różnego rodzaju zdarzeniami losowymi, takimi jak pożar, kradzież, zalania oraz wiele innych.

więcej

Ubezpieczenie domu

Ubezpieczenie domu dedykowane jest osobom, które chcą chronić swój dom i majątek w nim się znajdujący przed różnego rodzaju zdarzeniami losowymi, takimi jak huragan, uderzenie pioruna, kradzież, zalanie czy wiele innych.

więcej

Ubezpieczenie garażu i ogrodu

Niezależnie od tego czy Twój garaż jest na trwale związany z budynkiem, czy stanowi pomieszczenie wolnostojące możesz go chronić równie skutecznie jak dom czy mieszkanie. Jeśli posiadasz ogród, również możesz rozszerzyć ochronę ubezpieczeniową tak, aby go chronić.

więcej

Ubezpieczenia domu letniskowego

Posiadając dom letniskowy poza miastem warto zastanowić się, co będzie jeśli dojdzie do kradzieży, pożaru bądź innego zdarzenia? Ubezpieczenie domu letniskowego jest odpowiedzią na to pytanie.

więcej

Ubezpieczenie domu w budowie

Inwestujesz w budowę domu, ale chciałbyś także zadbać o bezpieczeństwo tej inwestycji? Ubezpieczenie domu w budowie zapewnia ochronę mienia podczas prowadzenia prac budowlanych, od rozpoczęcia aż do ich ukończenia.

więcej

Ubezpieczenie OC w życiu prywatnym

Wiesz, że wypadek może zdarzyć się każdemu. Chcesz zadbać o swoje bezpieczeństwo? Ubezpieczenie Odpowiedzialności Cywilnej w życiu prywatnym chroni Cię przed roszczeniami osób, którym wyrządziłeś szkodę.

więcej

FacebookG+TwitterRSS