e-mail: kontakt@zbijskladke.pl
tel (22) 225 55 85
Zaloguj się
Menu główne

UBEZPIECZENIA AUTA

Obowiązkowe ubezpieczenie OC

Ubezpieczenie Odpowiedzialności Cywilnej posiadaczy pojazdów mechanicznych jest ubezpieczeniem obowiązkowym w Polsce. Obejmuje szkody wyrządzone osobom trzecim, których następstwem jest śmierć, uszkodzenie ciała, rozstrój zdrowia bądź też utrata, zniszczenie lub uszkodzenie mienia.

więcej

Ubezpieczenie AC

Ubezpieczenie Auto-Casco jest ubezpieczeniem dobrowolnym, które można dopasować do swoich indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Dzięki Auto-Casco korzystasz z ochrony w kraju i za granicą, ubezpieczenie zapewni Ci finansową rekompensatę w przypadku uszkodzenia lub utraty pojazdu.

więcej

Ubezpieczenie NNW Kierowcy i Pasażerów

Ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków zapewnia finansową rekompensatę za szkody, powstałe w czasie jazdy lub bieżącej obsługi pojazdu od momentu wsiadania do chwili wysiadania, z uwzględnieniem chwilowego postoju na trasie jazdy.

więcej

Ubezpieczenie Assistance

Ubezpieczenie Car Assistance to niezbędna pomoc i opieka, gdy pojawia się problem z Twoim samochodem, kiedy potrzebne jest holowanie, naprawa czy pojazd zastępczy.

więcej

Ubezpieczenie Szyb samochodowych

Ubezpieczenie Szyb samochodowych jest świetnym rozwiązaniem jeśli nie chcesz stracić zniżki za bezszkodową jadę w Auto Casco przez wymianę stłuczonej szyby. Przedmiotem ubezpieczenia jest szyba czołowa, tylna oraz szyby boczne pojazdu.

więcej

Pakiety Ubezpieczeń

Dzięki ubezpieczeniom pakietowym w ramach jednej polisy, mamy możliwość wykupienia kompleksowego ubezpieczenia wielu rodzajów ryzyk oraz zaoszczędzenia na składce ubezpieczeniowej.

więcej

Zielona Karta

W kilkunastu państwach poza polisą obowiązkowego ubezpieczenia Odpowiedzialności Cywilnej posiadaczy pojazdów mechanicznych wymagane jest także posiadanie Zielonej Karty, czyli międzynarodowego dowodu posiadania ważnego ubezpieczenia OC.

więcej

Ubezpieczenie ochrony zniżek

Wystarczy tylko jedna szkoda, by za OC czy AC przy odnawianiu polisy zapłacić więcej. Rozwiązaniem jest zakup ubezpieczenia ochrony zniżek, dzięki któremu w przypadku szkody nie tracimy nabytych już zniżek.

więcej

FacebookG+TwitterRSS