e-mail: kontakt@zbijskladke.pl
tel (22) 225 55 85
Zaloguj się
Menu główne

ZDROWIE I RODZINA

Ubezpieczenie zdrowotne

Dzięki Ubezpieczeniom zdrowotnym za stosunkowo niewielką składkę miesięczną masz dostęp do prywatnej opieki medycznej. Dodatkowo w przypadku potrzeby operacji nie musisz wydawać dużej sumy pieniędzy. Masz możliwość wyboru zakresu świadczeń podstawowych, rozszerzonych oraz kompleksowych.

więcej

Ubezpieczenie Podróżne

Pakiet ubezpieczeń Podróżnych został stworzony z myślą o osobach w różnym wieku, które chcą uniknąć nieprzewidzianych sytuacji podczas wyjazdów i zapewnić sobie tym samym komfortowe warunki podróży.

więcej

Ubezpieczenie na życie

Dzięki ubezpieczeniu na życie masz pewność, że w razie nieszczęśliwego wypadku, poważnego zachorowania, utraty zdolności do pracy czy Twojej śmierci Twoja rodzina nie pozostanie bez środków do życia.

więcej

Ubezpieczenie NNW

Ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków zapewnia pomoc finansową w razie uszkodzenia ciała, rozstroju zdrowia lub śmierci, możesz chronić siebie i swoich bliskich przed następstwami nieszczęśliwych wypadków.

więcej

Polisy oszczędnościowe

Polisy oszczędnościowe to długoterminowe programy inwestycje o zróżnicowanej stopie ryzyka pozwalające na zgromadzenie odpowiedniego kapitału potrzebnego do realizacji określonego celu w przyszłości.

więcej

FacebookG+TwitterRSS