e-mail: kontakt@zbijskladke.pl
tel (22) 225 55 85
Zaloguj się
Menu główne

Ubezpieczenie na życie

Chcesz chronić siebie i Twoją rodzinę na wypadek nieszczęśliwego zdarzenia losowego? Obawiasz się, że Twoi bliscy będą mieli problemy ze spłatą kredytów i codziennym życiem? 

Każdy chce bezpieczeństwa. Każdy chce dostatnio żyć, mieć własne mieszkanie, dobry samochód i spędzać wakacje w różnych miejscach świata. Dlatego korzystamy z życia i bierzemy kredyty. To całkiem normalne. Dobre ubezpieczenia zostały przygotowane tak, by chronić Ciebie i Twoją rodzinę na wypadek, gdyby sprawy przybrały zły obrót.

Decydując się na polisę życiową masz pewność, że w razie nieszczęśliwego wypadku, poważnego zachorowania, utraty zdolności do pracy czy śmierci Twoja rodzina nie pozostanie bez środków do życia.

To Ty konstruujesz swoje ubezpieczenie i decydujesz jakie zdarzenia są objęte ochroną ubezpieczeniową. Może to być Twoje życie, niezdolność do pracy, poważne zachorowanie czy następstwa nieszczęśliwych wypadków. Dodatkowo możesz też ubezpieczyć się od ryzyka operacji medycznych czy pobytu w szpitalu.

Ubezpieczenie za życie dotyczy także każdego kto posiada kredyt hipoteczny, ponieważ wymaga tego bank kredytujący nieruchomość. Niejednokrotnie ubezpieczenie na życie w wariancie indywidualnym jest dużo tańsze niż korzystanie z ubezpieczenia oferowanego przez bank.

FacebookG+TwitterRSS