e-mail: kontakt@zbijskladke.pl
tel (22) 225 55 85
Zaloguj się
Menu główne

Ubezpieczenie Podróżne

Chcesz mieć pewność, że w czasie wyjazdu żaden nieprzewidziany wypadek nie pokrzyżuje Twoich planów? Ubezpieczenie podróżne kompleksowo czuwa nad Twoim bezpieczeństwem w trakcie podróży.

Pakiet ubezpieczeń Podróżnych został stworzony z myślą o osobach w różnym wieku, które chcą uniknąć nieprzewidzianych sytuacji, podczas wyjazdów i zapewnić sobie tym samym komfortowe warunki podróży. W ramach niego Ty decydujesz, jaki zakres ubezpieczenia wybierasz i jak długo będzie trwała umowa, w razie wypadku dzwonisz do całodobowego Centrum Alarmowego Assistance, jesteś chroniony 24 godziny na dobę, w każdym miejscu na świecie.
Wyjazd zagraniczny wiąże się z pobytem w odmiennych niż polskie warunkach pogodowych, prawnych, społecznych i ekonomicznych. Dlatego warto pamiętać, że leczenie za granicą jest bardzo drogie, a minimalny zakres ubezpieczenia podczas wyjazdu zagranicznego powinien zawirać:

  • ubezpieczenie kosztów leczenia
  • ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków
  • ubezpieczenie od utraty lub zniszczenia bagaży

Dodatkowo ubezpieczenie możesz rozszerzyć o koszty ratownictwa, odpowiedzialność cywilną, koszty opóźnienia dostarczenia bagażu czy koszty przerwania podróży. Ubezpieczenie możesz zawrzeć indywidualnie bądź dla grupy lub rodziny.

FacebookG+TwitterRSS